Cennik


CENY za pobyt są liczone od osoby za dobę w zależności od wybranej oferty.

Pokoje są ozonowane i naświetlane lampą UVOFERTA  A:

 ze śniadaniem i obiadokolacją

śniadanie bogate: własne wędliny i pieczone mięsa, świeżo wypiekane pieczywo, sery twarogowe,  bundz i oscypek owczy z gospodarstw górskich,masło, jaja, mleko, konfitury,pomidory i sałata zielona, kawa lub herbata,świeżo robione soki owocowe

obiadokolacja:  goście sami wybierają potrawy z jadłospisu restauracyjnego / zupa, drugie danie, napój zimny lub gorący lub piwo 0.3 l lub kieliszek czerwonego wina, deser/


OFERTA C:

 ze śniadaniem

śniadanie jak w ofercie A 


UWAGI:

W RESTAURACJI ORAZ WE WSZYSTKICH POMIESZCZENIACH I POKOJACH GOSPODY ZABRONIONE JEST PALENIE PAPIEROSÓW. 

  1. Do ceny doliczana jest opłata miejscowa ustalona przez Urząd Gminy (1.50zł dziennie od osoby).
  2. Za pobyt jednodobowy do ceny doliczana jest kwota 40 zł natomiast nie jest wtedy pobierana opłata miejscowa.
  3. W okresach świątecznych, sylwestrowych i w przedłużone weekendy obowiązują wyższe ceny, które należy uzgadniać z właścicielem.
  4. Śniadania i obiadokolacje wydawane są w godzinach otwarcia restauracji od godz. 8 do 20 w sezonie oraz od 8 do 18 poza sezonem. Późniejsze wydawanie obiadokolacji lub wcześniejsze wydawanie śniadania może zostać ustalone na szczególne życzenie Gości zgodnie z naszymi możliwościami.
  5. W pokojach nie ma możliwości gotowania ani przyrządzania posiłków, ale jest wyznaczone pomieszczenie gdzie można zaparzyć kawę, herbatę lub wodę do pokarmu dla małych dzieci. Dostępna jest również chłodnia do przechowywania żywności.
  6. Istnieje możliwość korzystania z pralki za dodatkową opłatą.
  7. Dla Gości Gospody "Harnaś" bezpłatny, monitorowany PARKING (w dniu przyjazdu od godz. 14 i w dniu wyjazdu do godz. 11) oraz WIFI.